Cremology individuali kosmetika veidui

Pirmoji individualios kosmetikos sistema. Skaitmeninė diagnostika + individuali formulė.

Cremology yra nauja revoliucinė dermatokosmetinė koncepcija, paremta visišku produkto pritaikymu, kartu garantuojanti pačią tinkamiausią priežiūrą pagal kiekvieno asmens individualius poreikius, ir žinoma, užtikrinanti geriausius veido priežiūros rezultatus. Taigi, ši kosmetika yra sukurta spręsti individualias problemas: „kosmetika pasiūta pagal užsakymą Jūsų odai“. Norint išsiaiškinti kokia konkreti priežiūra reikalinga pagal kiekvienos odos poreikius, atliekama skaitmeninė diagnozė, naudojant profesionalų matavimo prietaisą, kuris įvertina jautrumo, drėgmės, elastingumo, riebumo lygį, porų dydį, paraudimus ir raukšlių gylį odoje. Remiantis gautais rezultatais ir naudojantis mūsų skaitmenine kosmetikos recepto išrašymo programine įranga, parenkama geriausia aktyviųjų ingredientų ir koncentratų kombinacija pagal nustatytą Jūsų odos problemą. O tai reiškia, kad kiekvienam asmeniui pagaminamas idealus veido kremas. Cremology individualaus veido kremo rinkinį sudaro bazinis kremas su 15 SPF ir keturios aktyviųjų medžiagų ampulės (trys aktyvūs ingredientai ir vienas koncentratas).

Cremology individualios kosmetikos sistema yra radikaliai inovacinė dermatokosmetinė koncepcija, sukurta remiantis naujųjų technologijų ir kosmetikos kombinacija. Iš viso turime 26 aktyvius ingredientus ir 6 koncentratus, su kuriais įmanoma sukurti apie 50,000 skirtingų kombinacijų, todėl mes galime garantuoti, kad bus sukuriamas individualus kremas, pagal kiekvieno asmens odos charakteristika ir nustatytus poreikius. Cremology prezentacija

Profero cosmetics     SPA kosmetika kūnui

Masažo ir kūno aliejai, šveitikliai, masažinės žvakės ir kiti produktai sudaryti iš 100% aukštos kokybės natūralių aliejų, kuriuose nėra cheminių konservantų. Šios priemonės skirtos tiek profe-sionalams tiek naudojimui namuose. Aliejų sudėtyse yra vitaminų, mineralų ir proteinų, kurie maitina ir drėkina odą.

Masažinės žvakės šiltam ir aromatingam masažui. 

Masažiniai aliejai, šveitikliai, masažo sviestas. 

Kiekvienas produktas turi specialų aromatą, kuris sužadina ypatingus jausmus. 

Cremology produktai odos priežiūrai namuose

Cremology veido kremas yra tinkamas tiek moterų, tiek vyrų odai. Taip pat, jis prisitaiko prie pokyčių odoje, kitaip tariant, prie poreikių kurie gali atsirasti bėgant laikui, ir kuriuos akivaizdžiai reiktų patenkinti. Viena iš unikalų Cremology veido kremo savybių – jame yra 10 kartų didesnė aktyviųjų medžiagų koncentracija negu pačiuose prabangiausiuose kremuose; tap pat mes naudojame alergijos nesukeliančias kvapniąsias medžiagas, todėl jautrios odos savininkai gali naudoti šį kremą. Mes siūlome efektyvią veido odos priežiūrą namų sąlygomis, kuri gali būti naudojama norint sėkmingai ir kombinuotai spręsti visas problemas, kurias gali turėti bet koks odos tipas, iš pradžių atliktus skaitmeninę veido odos diagnozę ir analizavus gautus duomenis. Namų priežiūra susideda iš veido kremo, serumo, paakių kremo ir valomojo gelio.

Cremology veido serumų asortimentas susideda iš 6 priemonių su ypač didele aktyviųjų medžiagų koncentracija, todėl efektyviai sprendžiamos dažniausiai pasitaikančios odos problemos: dehidratacija, raukšlės, suglebusi oda, paraudimai… Norint nustatyti reikiamą ir tinkamą serumą, mes naudojames tuo pačiu metodu, kuris užtrunka tik kelias minutes: profesionaliu matavimo prietaisu iš karto gaunama tiksli informaciją apie odos būklę ir poreikius. Pagal gautus rezultatus mūsų programa parenka Jums idealiai odai tinkantį serumą iš šešių galimų: vitamininis, hydro-atnaujinantis, deguonimi prisotintas, gaivinamasis, priešraukšlinis ir jautrios odos.

Oda aplink akis pasižymi savita charakteristika, dėl to reikalauja subtilios ir delikačios priežiūros, norint tinkamai ją prižiūrėti. Cremology sukurė du paakių kremus, kurie veiksmingai kovoja su pagrindinėmis problemomis atsirandančiomis akių kontūro zonoje, tokiomis kaip: maišeliai po akimis, patamsėję paakiai ir raukšlės. Idealus paakių kremas kiekvienam asmeniui parenkamas naudojantis standartine procedūra, kitaip tariant, analizuojant odą tam, kad nustatyti jos poreikius.

Pirmasis žingsnis siekiant gražiai ir sveikai atrodančios odos – jos valymas. Jo metu pašalinamas purvas, riebalai ir suragėjusios ląstelės, kurios susidaro ant odos dienos bėgyje. Be to, tai esminis žingsnis prieš tolimesnę odos priežiūrą. Cremology valomasis gelis ne tik giliai išvalo odą, bet ir palaiko drėgmės lygį. Prie gelio pridedamos valymo rankšluostėlis, kuris padeda kruopščiai nuvalyti veido odą nuo nešvarumų likučių. Mūsų produktas sukurtas bet kuriam odos tipui, netgi pačiai jautriausiai odai.

Kosmetika aparatinėms procedūroms

RF (radijo dažnio) termoliftingo emulsija kūno ir veido procedrūoms: lipolitinė / anti-celiulitinė, stangrinanti / anticeliulitinė, veido anti-age / stangrinanti, neutrali.

Lipokavitacijos gelis su guarana ir kofeinu (5 L pakuotė su pompa).

Ultragarsinis / kontaktinis gelis fotoepilaicijos, fotoatjauninimo, smūginės bangos ir kitoms procedūroms.

Kolageno, hialurono ir vitamino C lakšto kaukės veido procedūroms.

Kriolipolizės apsauginis gelis šalčio terapijai.

Zionic kremas po RF ir kitų kūno formų korekcijų procedūrų.

Aliejus vakuuminam kūno masažui.

Teirautis tel. +370 610 27691

Arba užsisakykite internetu

Krepšelis

Krepšelis tuščias.