Apie mus

Virš 17 metų patirtis grožio sferoje ir sukauptos žinios garantuoja puikų aptarnavimą ir individualų Jūsų poreikių įrangai analizę. Mes siūlome įrangą tik iš Europos gamintojų – tai aukštos kokybės, išskirtinio dizaino, funkcionalumo ir efektyvumo garantas. Įrangai taikoma nuo 1 iki 2 metų garantija. Nemokamas pristatymas Lietuvoje ir apmokymai (Vilniuje).

Kodėl mes?

Mes nuolat tobuliname žinias tiekėjų rengiamų mokymų metu. Mes patys naudojame daugumą įrangos kasdienei veiklai, todėl mūsų mokymai būna praktiniai su skirtingų problemų analize ir sprendimais. Pas mus rasite platų įrangos asortimentą, skirtos grožio salonams, SPA ir medicinos centrams. Mūsų pristatomi produktai išsiskiria europietiška kokybe, puikiu dizainu, funkcionalumu, saugumu ir patogumu. Siekiame tapti ilgalaikiu Jūsų sėkmingo gražaus verslo partneriu.

Mes atstovaujame:

Lemi (Italija)

Itališki Lemi masažo stalai, kosmetologiniai ir pedikiūro krėslai, SPA įranga ir baldai. Lemi SPA ir grožio įranga – tai išskirtinis dizainas, komfortas, funkcionalumas ir prabanga. Jau 34 metus Lemi rūpinasi Jūsų darbo kokybe ir klientų komfortu!

Termosalud (Ispanija)

Aukštos kokybės, naujausių technologijų kosmetologiniai aparatai kūno ir veido procedūroms. Virš 30 metų patirtis užtikrina puikius procedūrų rezultatus ir aukštą aptarnavimo kokybę.

Medicap (Vokietija)

Deguonies terapijos įrangos medicinai ir grožiui gamintojas. Jau beveik 40 metų patirtis leido sukurti labai pažangią įrangą veiksmingoms ir ypatingai malonioms procedūroms.

Novasonix (Ispanija)

Pažangi kosmetologinė įranga kūno ir veido procedūroms. Biosferų terapija kūno procedūroms. Medicininės paskirties Tanit aparatas su biosferomis ir lipolitiniu lazeriu kūno formų korekcijai.

Sipania (Ispanija)

Ispaniški aparatai ilgalaikiam plaukų šalinimo ir kitoms fototerapijos procedūroms. Apie 20 metų patirtis ilgalaikio plaukų šalinimo įrangos gamyboje. Garantija - 2 metai. Nemokamas pristatymas Baltijos šalyse. 

Adipologie (Ispanija)

Analogų neturinti patentuota  multifokusuoto ultragarso metodika kūno ląstelių atjauninimui. Neinvazinis būdas kūno formų korekcijai: celiulito gydymui, odos stangrinimui ir apimčių mažinimui.

Callegari (Italija)

Unikalus pilnos odos, plaukų diagnostikos instrumentas Soft FX padeda auginti grožio verslą ypač profesionaliai ir įtikinamai. Profesionali diagnostikos ataskaita su priemonių ir procedūrų rekomendacijomis tiesiai kliento telefone ar el. pašte.

Profero cosmetics (Olandija)

Ekologška kvapni SPA kosmetika kūno ritualams. Pasirinkimas iš daugybės kvapų. Šveitikliai, kūno ir  masažo aliejai, masažo žvakės, dovanų rinkiniai. Subtilūs kvapai pavers kūno procedūrą tikru SPA ritualu.

Krepšelis

Krepšelis tuščias.