Apie mus

Virš 15 metų patirtis grožio sferoje ir sukauptos žinios garantuoja puikų aptarnavimą ir individualų Jūsų poreikių įrangai analizę. Mes siūlome įrangą tik iš Europos gamintojų – tai aukštos kokybės, išskirtinio dizaino, funkcionalumo ir efektyvumo garantas. Įrangai taikoma nuo 1 iki 2 metų garantija. Nemokamas pristatymas Lietuvoje ir apmokymai (Vilniuje).

Kodėl mes?

Mes nuolat tobuliname žinias tiekėjų rengiamų mokymų metu. Mes patys naudojame daugumą įrangos kasdienei veiklai, todėl mūsų mokymai būna praktiniai su skirtingų problemų analize ir sprendimais. Pas mus rasite platų įrangos asortimentą, skirtos grožio salonams, SPA ir medicinos centrams. Mūsų pristatomi produktai išsiskiria europietiška kokybe, puikiu dizainu, funkcionalumu, saugumu ir patogumu. Siekiame tapti ilgalaikiu Jūsų sėkmingo gražaus verslo partneriu.

Itališki Lemi (Italija) masažo stalai, kosmetologiniai ir pedikiūro krėslai, SPA įranga. Lemi SPA ir grožio įranga – tai išskirtinis dizainas, komfortas, funkcionalumas ir prabanga. Jau 30 metų rūpinasi Jūsų darbo ir klientų patogumu!

Termosalud (Ispanija) – aukštos kokybės, naujausių technologijų kosmetologiniai aparatai kūno ir veido procedūroms. Virš 30 metų patirtis užtikrina puikius procedūrų rezultatus ir aukštą aptarnavimo kokybę.

Medicap (Vokietija) – deguonies terapijos įrangos medicinai ir grožiui gamintojas. Jau beveik 40 metų patirtis leido sukurti labai pažangią įrangą veiksmingoms ir ypatingai malonioms procedūroms.

Cremology (Ispanija) – pirmoji individualios kosmetikos sistema: skaitmeninė odos diagnostika + unikali kremo formulė, perso-nalizuotos odos priežiūros procedūros salone. 

Multiwell (Prancūzija) – kūno ir veido estetinės kosmetologijos aparatai:  vakuuminis masažas, žemo dažnio ultragarsas, presoterapija.

Profero Cosmetics (Olandija) – ekologška kvapni SPA kosmetika kūno ritualams. Pasirinkimas iš daugybės kvapų. Liniją sudaro: šveitikliai, kūno ir  masažo aliejai, masažo žvakės, dovanų rinkiniai. Subtilūs kvapai pavers procedūrą tikru SPA ritualu.

Krepšelis