Elektriniai masažo stalai

Espace linijos elektriniai masažo stalai (Genin)

Stilingi ir patvarūs Espace linijos masažiniai stalai ideailiai tinka veido, kūno, depilaicijos ir pedikiūro procedūroms. Taip pat visi stalai gali būti naudojami medicininėms procedūroms, apžiūroms. Jūs galite pasirinkti nuo 1 iki 6 dalių  stalą su skirtingomis funkcijomis.Taip pat papildomus priedus pagal poreikį. Pasiteiraukite koks stalo komplektavimas labiausiai atitiks Jūsų poreikius.

Espace GT3170 - 2-jų dalių masažinis gultas. Nugaros dalis raguliuojama tiek į viršų, tiek į apačią. Aukštis reguliuojamas nuo 43 cm iki 93 cm. 

Atsisiųsti originalų gamintojo katalogą

Espace GT3173 - 3-jų dalių masažinė lova. Nugaros dalis reguliuojama į viršų, kojų į apačią. Aukštis reguliuojamas nuo 44 cm iki 94 cm.

Atsisiųsti originalų gamintojo katalogą

Kitų Espace, Premium, Santeo ir Cosmos linijų masažinių stalų katalogus galite užsakyti tel. 8-610-27691 arba el.p. info@grozioverslui.lt

Premium linijos elektriniai masažo stlai (Genin)

Premium linijos masažo stalai - tai ekonomiška elektrinių masažo stalų serija iš Prancūzijos gamintojo Genin. Stalai gali būti nuo 1 iki 6 dalių. Puikiai tinka kūno, veido, depiliacijos ir pedikiūro procedūroms. Visi stalai gali būti naudojami medicinos procedūroms. Taip pat yra specializuoti stalai ligonimas su skifoze arba ginekologinjos kabinetams. Prie daugumos stalų galima pasirinkti papildomus priedus: išpjovą veidui, apsauginius šoninius strypus, ratukus, platesnį čiužinį, rulono laikiklį ir kitus.
 
Premium GT3010 - 2-jų dalių masažinis stalas. Nugaros dalis reguliuojama tik į viršų. Aukštis reguliuojamas nuo 47 cm iki 89 cm.

Atsisiųsti oroginalų gamintojo katalogą

Premium GT3070 - 2-jų dalių masažo kušetė. Nugaros dalis reguliuojama į viršų ir į apačą. Aukštis reguliuojamas nuo 47 cm iki 89 cm.

Atsisiųsti originalų gamintojo katalogą

Premium GT3073 - 3-jų dalių masažo gultas. Nugaros dalis reguliuojama į viršų, kojų dalis į apačią. Aukštis reguliuojamas nuo 47 cm iki 89 cm.

Atsisiųsti originalų gamintojo katalogą

VIVALDI - unikalus muzikos, spalvų ir vibracijų terapijų derinys )ISO Benessere)

Tai masažinė lova sukurta remiantis naujausiomis technologijomis ir užtikrinanti maksimalų komfortą. Harmoniški muzikos virpesiai, aroma terapija, chromoterapija ir šiluma puikiai pažadina energiją visame žmogaus kūne. VIVALDI lovoje įdiegta naujausia akustinių garsiakalbių sistema, todėl procedūros metu garso emisiją yra paskirstoma per visą žmogaus kūną bei atskirose jo zonose kaitaliojamas stiprumas ir dažnis. Muzikinė vibracija gerina kraujo cirkuliaciją ir skysčių bei toksinų drenažą. VIVALDI sukuria geriausias sąlygas odos problemoms gydyti, nes gulint ant jos gerėja įmasažuojamų produktų rezorbciją. VIVALDI lova stimuliuoja energiją žmogaus organizme, todėl klientams ant šios lovos gali būti taikomos holistinės, kristalų, dumblių, aliejų ar smėlio aplikacijos.

Atsisiųsti pilną aprašymą             Vaizdo medžiaga

SENSO - SPA masažo stalas su vandens čiūžiniu (ISO Benessere)

Tai vienas iš pirmaujančių ISO BENESERE linijos masažinių stalų, sukurtų specialiai SPA centrams. SENSO – tai daugiafunkcinė vandens masažinė lova, turinti įvairių programų ir padėsianti jums pritraukti naujus klientus bei uždirbti didesnius pinigus.

Vandens teikiamas komfortas
SENSO vandens lovos čiužinys yra pagamintas iš anti-alerginio silikono ir prieš senėjimą veikiančių medžiagų. Čiužinio vidus yra sugrupuotas į skyrius, kurie sumažina čiužinio bangavimą atsigulus klientui.

Atsisiųsti pilną aprašymą             Vaizdo medžiaga

 

CRYSTALS - Himalajų druskos SPA terapijų stalas (ISO Benessere)

CRYSTALS tai druskos lova, siūlanti įvairias jos panaudojimo galimybes (masažą, atsipalaidavimą, lieknėjimą), ir padedanti pritraukti naujų klientų bei uždirbti daugiau pinigų. CRYSTALS tai pirmoji sveikatingumo lova, kurioje klientas gali gulėti ant Himalajos druskos kristalų. Procedūros metu atsipalaiduoja bei gauna visą haloterapijos teikiamą naudą. Himalajos druska yra 100% natūrali, be priedų ar teršalų. Kristalai turi labai didelę bioenergetinę vertę ir yra praturtinti visais naudingaisiais žmogaus organizmui mineralais ir mikroelementais.

Atsisiųsti pilną aprašymą             Vaizdo medžiaga

SABBIA - smėlio terapijos SPA procedūrų stalas (ISO Benessere)

Atsipalaidavimas smėliu ir jo nauda. SABBIA lova yra užpildyta šiltu kvarciniu smėliu, kuris dėka savo fizikinių ir cheminių savybių, veikia valančiai ir dezinfekuojančiai. Procedūros metu jaučiama šiluma, kuri atpalaiduoja raumenis, kaulus, sąnarius ir sumažina smulkius skausmus. SABBIA veikia panašiai kaip jūros smėlio vonios: kvarcinis smėlis įkaista iki 32C-40C, atpalaiduoja ir kaip žinoma nuo senovės romėnų laikų teigiamai veikia organizmą. Po specialia plienine vonia, kurioje yra supiltas smėlis, yra speciali šildymo sistema, kuri veikia saugiai ir efektyviai. Kai yra pasiekiama tam tikra temperatūra, kambarys yra džiovinamas, apsaugomas nuo pelėsių, bakterijų ir palaikoma pastovi higiena.

Atsisiųsti pilną aprašymą             Vaizdo medžiaga

Elios masažo stalas (Stardesign)

Elektra valdomas masažo stalas turintis valdymo pedalą bei du moturus;
Nugaros atrama reguliuojama ranka;
Įrengtas masažinio popieriaus laikiklis;
Po stalu yra lentynėlė;
Išimama veido pagalvėlė - 9 cm;
Išmatavimai: 190x70 cm;
Svoris: 98 kg;
Maksimalus svorio išlaikymas -200 kg.

Santeo linijos masažiniai stalai GS3275, GS3272, GS3270 (Genin) 

Naujoviškas dizainas, funkcionalumas, ovalių vamzdžių rėmas; ergonominis pagrindo dizainas yra ypatingai stabilus, turi maksimalų atsparumą net žemiausioje pozicijoje; elektros aukščio reguliavimo sistema nuo 43 cm iki 93 cm; pedalo valdymas; pagrindas gali būti baltos arba pilkos spalvos; dujinė nugaros kampo reguliavimo sistema.

GS3275 - 75 cm nugaros dalies reguliavimas tik į viršų, GS3272 - 75 cm nugaros dalies reguliavimas į viršų ir apačią; GS3270 - 50 cm nugaros dalies reguliavimas tik, į viršų.

Papildomai galima užsakyti šoninius apsaugos strypus bei išpjovą veidui.

Atsisiųsti originalų gamintojo katalogą (GS3270)

Atsisiųsti originalų gamintojo katalogą (GS3272)

Atsisiųsti originalų gamintojo katalogą (GS3275)

Santeo linijos masažiniai stalai GS3273, GS3277, GS3283 (Genin)

Elektros aukščio reguliavimo sistema kojų pedalu, aukštis GS3272, GS3277 - nuo 43 cm iki 93 cm, GS 3283 - nuo 53cm iki 103 cm; dujinė nugaros kampas reguliavimo sistema; pagrindas gali būti baltos arba pilkos spalvos.

GS3273 - 75 cm nugaros dalies reguliavimas tik į viršų, kojų dalies reguliavimas tiek į viršų, tiek į apačią; GS3277 - 75 cm nugaros dalies reguliavimas į viršų ir apačią, atskirų kojų dalių reguliavimas tiek į viršų, tiek į apačią; GS3283 - 75 cm nugaros dalies, atskirų kojų dalių reguliavimas tiек į viršų, tiek į apačią.

Papildomai galima užsakyti šoninius apsaugos strypus, išpjovą veidui bei ratukus.

Atsisiųsti originalų gamintojo katalogą (GS3273)

Atsisiųsti originalų gamintojo katalogą (GS3277)

Atsisiųsti originalų gamintojo katalogą (GS3283)

Santeo linijo masažiniai stalai GS3274, GS3279 (Genin)

Elektros aukščio reguliavimo sistema kojų pedalu nuo 48 cm iki 98 cm; dujinė kitų dalių reguliavimo sistema; pagrindas gali būti baltos arba pilkos spalvos; elektra valdomas keltuvas klientams, sergantiems kifoze; rankų atramos gali būti nukreiptos žemyn bei reguliuojamas jų aukštis.

GS3274 - 50 cm nugaros dalies reguliavimas tiek į viršų, tiek į apačią, kojų dalies reguliavimas tik į viršų, stalo padėtis, sergantiems kifoze, be rankų atramų, išpjova veidui; GS3279 - 50 cm nugaros dalies reguliavimas į viršų ir apačią, kojų dalies reguliavimas tik į viršų, reguliuojamos rankų atramos, stalo padėtis, sergantiems kifoze, išpjova veidui.

Papildomai galima užsakyti šoninius apsaugos strypus bei besisukančias rankų atramas prie GS3279.

Atsisiųsti originalų gamintojo katalogą (GS3274)

Atsisiųsti originalų gamintojo katalogą (GS3279)


Alix masažiniai stalai GT5175, GT5175T, GT5173, GT5173T (Genin)

Elektra valdomas masažo stalas su pagrindine kolona, aukštis reguliuojamas nuo 61 c, iki 91 cm; baltos spalvos pagrindas; dujinė kitų dalių reguliavimo sistema.

GS5173 - reguliuojamas nugaros bei kojų kampas; GS5175 - reguliuojamas tik nugaros kampas.

Papildomai galima užsakyti šoninius strypus ir medžio apdaila (modeliai su raide T).

Atsisiųsti originalų gamintojo katalogą (GT5173)

Atsisiųsti originalų gamintojo katalogą (GT5173T)

Atsisiųsti originalų gamintojo katalogą (GT5175)

Kainų teirautis tel. (8) 610 27691 arba el. paštu info@grozioverslui.lt

Susisiekite su mumis ir mes suteiksime daugiau informacijos bei geriausių kainų pasiūlymą!

Masažo stalai   Kosmetologiniai krėslai   SPA įranga   Pedikiūro krėslai  SPA pedikiūro krėslas   Elektrinis masažo stalas   Stacionarus masažo stalas   Vakuumas   Presoterapija   Elektrostimuliacija   SPA kosmetika   Vakuuminis masažas   Krioterapija   Deguonės terapija   Aromaterapinė kosmetika   Neinvazinė mezoterapija   Vakuuminis aparatas   Ultragarsinė kavitacija   Šaltas lazeris   Akustinės bangos aparatas   Veido kombainai   Radioliftingas   Fototerapijos įranga   Fotoepiliacijos aparatas   Pedikiūro aparatas  Masažinė kušetė  Termosalud aparatai   Multiwell lieknėjimo koncepcija   Aparatai kūno procedūroms   Lieknėjimo įranga   Aparatai vedo procedūroms   Profesionali kosmetika   Profero cosmetics   Mikrodermabrazija  Masažo gultas  Masažiniai stalai  Kosmetologiniai aparatai  Salonų įranga